• ONet
  • Віртуальні офіси від Facebook

Віртуальні офіси від Facebook

Компанія Facebook презентувала додаток Horizon Workrooms, який дозволяє співробітникам працювати разом у віртуальних офисах у вигляді аватарів.

Не є новиною, що під час пандемії коронавірусу більшість компаній по всьому світі, дбаючи про здоров’я своїх співробітників переводить їх на дистанційну роботу. На щастя, розвиток світових телекомунікаційних технологій та мережа Інтернет цілком спроможні забезпечити можливість працювати не покидаючи власну оселю та не наражаючись на небезпеку захворіти COVID-19 та іншими інфекційними захворюваннями.

Прагнучи довершити процесс співпраці офісних працівників, які не мають можливості контактувати одне з одним фізично, та, взагалі, знаходитись в одному приміщені, компания Facebook розробило додаток який виводить онлайн-співпрацю на новий рівень.

Як говориться в повідомлені про проект на сайті виробника застосунків віртуальної реальності  Oculus (який є підрозділом компанії Facebook):

«Workrooms – це віртуальний простір для зустрічей, де ви і ваші колеги можете краще працювати разом з будь-якого місця. Ви можете приєднатися до зустрічі в VR у вигляді аватара або зателефонувати в віртуальну кімнату зі свого комп’ютера за допомогою відеодзвінка »

Колеги, які приєдналися до Workrooms за допомогою відеозв’язку будуть відображатися у віртуальній кімнаті, як у реальному конференц-залі. Загалом до однієї конференції можуть залучитись до 16 користувачів у VR та до 50 через відеозв’язок.

Також у віртуальному конференц-залі є можливість використовувати дошку, на якій усі учасники можуть ділитися своїми думками та ідеями.

Усе вищесказане ще раз доводить, що новітні технології, якщо і не в змозі перемогти більшість проблем та негараздів людства, то можуть значно їх полегшити.

28.09.2021

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Написати в Viber Написати в Telegram