• ONet
  • Відеонагляд

Відеонагляд

Двір та під’їзд під контролем!

Відеонагляд – це надійний спосіб забезпечити безпеку та охорону власності. Адже відеозапис стане кращим доказом в суперечливих ситуаціях.

Система відеонагляду – це комплекс спеціального обладнання, що складається з одної або декількох відеокамер та монітору. Монтаж такої апаратури залежить від складності функцій, що на неї покладаються.

Сучасні технології дозволяють не тільки спостерігати або записувати те, що відбувається перед камерою, але й транслювати зображення онлайн через GPRS-канал або Інтернет.

Послуги по відеонагляду

Компанія Onet проводить встановлення систем відеонагляду практично в будь якому місці – як в житлових та робочих приміщеннях, так і на вулиці. В залежності від необхідних задач необхідно підібрати пристрої, що будуть відповідати вимогам замовника та умовам роботи. Ефективність системи відеонагляду залежить від якості встановлення та обслуговування.

Спеціалісти компанії Onet виконають повний комплекс послуг по впровадженню системи відеонагляду на всіх етапах:

  • проектування концепції та розробка системи (вибір секторів нагляду і визначення зони покриття для визначення кількості необхідних камер та місця їх встановлення)
  • консультації з вибору обладнання системи відеонагляду
  • проведення обстеження об’єкту та комплектація апаратурою відеонагляду
  • монтаж системи відеонагляду, проведення пусконалагоджування та контрольного тестування системи
  • навчання роботі з системою
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування систем відеонагляду
  • онлайн-камери по Бердянську в різних районах міста, на пляжах тощо.

Перевага встановлення відеонагляду від компанії Onet – це наявність власного хмаркового сервісу для системи, що не потребує виділеної IP-адреси для моніторингу об’єкту, над яким ведеться нагляд. Доступ до сервісу можна здійснити з мобільного телефону, планшету або комп’ютера. Відеозапис доступний в архіві протягом доби. Є можливість продовжити зберігання.

Проект “Безпечний двір”

Компанія Onet запустила спецпроект “Безпечний двір” для багатоквартирних будинків. Він допомагає віддалено контролювати прибудинкову територію та забезпечувати безпеку власності та громадський порядок.

У дворах встановлюються IP-камери, за допомогою яких жителі з особистих пристроїв можуть віддалено спостерігати за своїм двором, до прикладу, за автомобілем на стоянці або дитиною на дитячому майданчику, при цьому перебуваючи у будь якій точці світу.

Як стати учасником проекту “Безпечний двір”

Для абонентів Onet проект “Безпечний двір” є безкоштовним. Щоб активувати послугу, користувачеві необхідно подати заявку (з метою безпеки – через особистий кабінет, прикріпити до неї фотокопію паспорту з пропискою за адресою, де встановлено камеру (стор.1, 2, 11)), або ж подати відповідну заяву безпосередньо в офісі компанії. Доступ здійснюється по логіну та паролю, аналогічними до даних для входу в особистий кабінет.

Система відеонагляду доступна в Інтернеті за адресою: https://video.onet.zp.ua.

Доступ для мобільних пристроїв на базі iOS та Android здійснюється через додаток Flussonic Watcher. Для авторизації необхідно ввести “код оператора” — 10173.

Стати учасником проекту “Безпечний двір” можуть і клієнти інших провайдерів. Для цього необхідно з паспортом звернутись до офісу компанії. Вартість послуги для таких клієнтів складає 20грн/міс. Доступ здійснюється через ті ж ресурси, що й для користувачів Onet.

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Написати в Viber Написати в Telegram