• ONet
  • WhatsApp припиняє працювати на мільйонах пристроїв

WhatsApp припиняє працювати на мільйонах пристроїв

Месенджер WhatsApp більше не підтримується на безлічі телефонів зі старими операційними системами.

Власники смартфонів на Android версії 2.3.7 або більш ранньої версії і iOS 8 чи більш ранніх версій втратили можливість користуватися месенджером з 1 лютого.

Тепер WhatsApp підтримує тільки iPhone під управлінням iOS 9 або більш пізньої версії, Android-смартфони під управлінням версії 4.0.3 або більш пізньої, а також деякі телефони з підтримкою KaiOS 2.5.1 або пізнішої версії.

Згідно інформаційної панелі Google, яка в останній раз оновлювалася в травні 2019 року, 0,3% з 2,5 млрд (тобто близько 75 млн) власників Android-пристроїв у світі все ще використовували Gingerbread 2.3.7 або більш ранню версію. Apple не розкриває, скільки власників iPhone досі не оновили свої пристрої з iOS 8.

Щодо просте рішення для вразливих пристроїв Android і власників iPhone полягає в оновленні до останньої версії відповідних мобільних операційних систем. Це не тільки ввімкнути WhatsApp, але також забезпечить необхідні оновлення безпеки.

На жаль, для людей, які володіють дуже старими пристроями Android і iPhone, оновлення операційної системи не підійде. Наприклад, iPhone 4s не сумісний з версіями ОС, які вийшли пізніше iOS 7. У таких людей немає іншого вибору, крім як купити більш сучасний смартфон, щоб продовжувати використовувати WhatsApp.

За даними Sensor Intelligence Data Digest від Store Tower, WhatsApp був найбільш завантаженим додатком в 2019 році з більш ніж 850 млн завантажень, випередивши TikTok з більш ніж 700 млн завантажень.

Раніше було відомо, що одна з вразливостей месенджера WhatsApp привела до того, що смартфони користувачів могли зламати, просто зателефонувавши їм в додатку. Після цього засновник соцмережі Вконтакте і месенджера Telegram Павло Дуров у своєму Telegram-каналі опублікував статтю під назвою «Чому WhatsApp ніколи не буде безпечний».

25.02.2020

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Написать в Viber Написать в Telegram