ONet – ваш надійний Інтернет!

ONet – це лідер серед інтернет-провайдерів Бердянська, що постійно розширює зону покриття. Наша компанія забезпечує якісне підключення та швидкий доступ до мережі Інтернет. Ми також надаємо послуги інтерактивного цифрового телебачення, відеонагляду, організації зон Wi-Fi та локальних мереж. Ми обслуговуємо абонентів приватного сектору, багатоповерхових будинків та сільської місцевості.

Переваги співпраці з компанією Onet:

  • лояльні тарифи
  • якісний доступ до мережі Інтернет
  • сучасне обладнання
  • надійне підключення
  • цілодобова техпідтримка спеціалістів

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Новини та Акції

Якщо раптом пропав інтернет

Перевірте наявність інтернету на кожному підключеному пристрої. Перезавантажте обладнання. Зверніться в нашу технічну підтримку для з’ясування усіх деталей і можливого виклику спеціаліста для усунення проблеми.

Увага!
25.04.2019

Кодування супутникових каналів

З 28-го січня 2020 року безкоштовний супутниковий сигнал буде закодований, в результаті чого, багато українських телеканалів зникнуть з безкоштовного доступу.

23.01.2020

Навіщо потрібен VPN?

Кожен з нас чув, зустрічався або користувався цим сервісом, програмою або ж проксі. Що ж означає ці 3 літери? І найголовніше питання – чи варто взагалі воно того?

15.01.2020

З Новим Роком!

Шановні і дорогі наші абоненти! Хотілося б побажати щастя, здоров’я, любові, успіхів у всіх починаннях і благополуччя у всіх його проявах.

31.12.2019

Працюємо в Бердянську з 2013 року!

Onet – це команда професіоналів, що забезпечує цілодобову підтримку усім своїм абонентам, супровід спеціалістів від проектування до підключення та обслуговування в майбутньому.

Сучасний провайдер – це якість, швидкість та доступність. Це – Onet!

Написать в Viber Написать в Telegram