ONet – ваш надійний Інтернет!

ONet – це лідер серед інтернет-провайдерів Бердянська, що постійно розширює зону покриття. Наша компанія забезпечує якісне підключення та швидкий доступ до мережі Інтернет. Ми також надаємо послуги інтерактивного цифрового телебачення, відеонагляду, організації зон Wi-Fi та локальних мереж. Ми обслуговуємо абонентів приватного сектору, багатоповерхових будинків та сільської місцевості.

Переваги співпраці з компанією Onet:

  • лояльні тарифи
  • якісний доступ до мережі Інтернет
  • сучасне обладнання
  • надійне підключення
  • цілодобова техпідтримка спеціалістів

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Новини та Акції

Зміна вартості тарифних планів з 01.05.2019

З 1 травня 2019 року змінюється вартість тарифних планів на послуги доступу до мережі Інтернет для діючих та нових абонентів

Увага!
01.05.2019

Якщо раптом пропав інтернет

Перевірте наявність інтернету на кожному підключеному пристрої. Перезавантажте обладнання. Зверніться в нашу технічну підтримку для з’ясування усіх деталей і можливого виклику спеціаліста для усунення проблеми.

Увага!
25.04.2019

Google очолив рейтинг улюблених сайтів в Україні

Компанія Kantar TNS CMeter склала рейтинг з 25 сайтів, що користуються найбільшою популярністю серед українських користувачів Всесвітньої мережі.

29.04.2019

Більше антен – вища швидкість. Чи ні?

Компанія ONet проаналізувала запити користувачів про плив кількості антен роутера на швидкість доступу до мережі. Встановлено роутер з 3-4 антенами (і більше), а зявленої швидкості усе одно нема. В чому справа? В кожному пристрої є одна або більше антен – зовнішніх або внутрішніх. Але насправді при підключенні пристрою до роутера по Wi-Fi створюються канали передачі від роутера до пристрою, та назад.

28.04.2019

В чому полягає перевага оптоволоконного кабелю

Відстані та швидкість. Через оптоволокно інформація передається на великі відстані і з високою швидкістю без особливих втрат сигналу. Також відстань буде залежати від типу кабелю, довжини хвилі і самої мережі.

27.04.2019

Працюємо в Бердянську з 2013 року!

Onet – це команда професіоналів, що забезпечує цілодобову підтримку усім своїм абонентам, супровід спеціалістів від проектування до підключення та обслуговування в майбутньому.

Сучасний провайдер – це якість, швидкість та доступність. Це – Onet!

Написать в Viber Написать в Telegram