• ONet
  • Telegram – Редактор відеозаписів, фотографій та інші зміни

Telegram – Редактор відеозаписів, фотографій та інші зміни

У 2015 році в Telegram з’явився унікальний для месенджера фоторедактор, що дозволяє поліпшувати якість фотографій і додавати на них малюнки, стікери і текст. З сьогоднішнього дня цей редактор також дозволяє обробляти відео та розміщувати анімовані стікери на відеозаписах і фотографіях.

 

Редактор відеозаписів автоматично покращує якість зображення – або ж вручну відрегулювати яскравість, насиченість та інші параметри, а також накласти текст або додати малюнок.

При малюванні на фотографіях чи відеозаписах тепер можна збільшити масштаб, щоб точніше підправити собі макіяж або домалювати одному ідеальні вуса.

Додавання анімаційних стікерів

Нова версія програми дозволяє додати анімовані стікери на будь-яку фотографію або відеозапис. Завдяки цій функції, Ви можете легко посадити на плече начальнику жовту качку. Якщо додати анімований стікер до фотографії, вона автоматично відправиться як GIF-анімація:

Покращена панель GIF

В панелі GIF з’явився новий розділ Популярні, а також розділи з добірками GIF по різних емоціям. Тепер, щоб відшукати Роберта Дауні-молодшого, не потрібно підбирати слова, а досить просто перейти на вкладку 🙄.

 

 

Також прискорено завантаження анімацій в панелі, щоб Ви могли швидше знайти потрібну анімовану реакцію. До речі, будь-яку GIF-реакцію тепер можна зберегти в список недавно відправлених, затиснувши на ній палець.

Швидке додавання в папки

Чати стало простіше розкладати по папках: просто затисніть палець на потрібному чаті, а потім виберіть, в яку папку його додати. Таким же чином можна прибрати чат з папки.

Нововведення для Android

Ще кілька нововведень чекають користувачів Android. При відправці, редагуванні і видаленні повідомлень з’явилися нові плавні анімації. Оновлений відеоплеєр: кнопки і довгі описи тепер не заважають перегляду, а відео коротше 30 секунд автоматично відтворюються по колу.

 

Крім цього, оновлено розділ для очищення непотрібних файлів (Установки> Дані і пам’ять> Використання пам’яті). Тепер переконатися, що програма не займає зайвого місця на пристрої, допоможе барвистий анімований інтерфейс.

Також посадили мавпу наглядати за інтерфейсом для установки пароля двоетапної аутентифікації. Ніколи не пізно захистити аккаунт додатковим паролем. Якщо Ви цього ще не зробили, встановити пароль можна в налаштуваннях конфіденційності – заодно насолодитеся мавпою.

08.06.2020

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Написать в Viber Написать в Telegram