• ONet
  • Spotify в Україні!

Spotify в Україні!

Музичний сервіс Spotify з 15 липня доступний в Україні. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії. Сервіс доступний безкоштовно або за передплатою на Premium, яка дає слухати музику без реклами.

Крім старту в Україні, сервіс також почав роботу на 12 нових ринках, включаючи Молдову, Казахстан, Білорусь, Росію, Албанію, Боснію і Герцеговину, Хорватію, Косово, Чорногорію, Сербію, Словенію і Північну Македонію.

Ціни

Українські користувачі можуть перейти на Premium, який відкриває доступ до повного пакету послуг сервісу за $ 4,99 на місяць. До тарифу Premium для сім’ї, який буде коштувати $ 7,99 USD в місяць, може підключитися до 6 членів родини.

Новий тариф Premium DUO ($ 6,49) крім можливостей стандартного преміум-аккаунта пропонує «Мікс для двох» – автоматично оновлюваний плейлист для двох людей. Premium для студентів доступний за ціною $ 2,49 на місяць.

Функції Spotify

Українським користувачам доступні більше 50 мільйонів треків і 4 мільярдів плейлистів з музикою українських і міжнародних виконавців, персональні рекомендації нової музики, можливість відтворення на різних пристроях і інтеграція з Instagram, Facebook, Samsung, Android TV, Google Maps і ін.

Налаштування для української аудиторії

Для українських користувачів Spotify запропонує набір функцій:

  • Сервіс доступний кожному безкоштовно.
  • Плейлисти, створені спеціально для українських користувачів: є плейлисти Top Hits Україна (Top Hits Ukraine), New Music Friday Ukraine, Інді (локальна популярна indie-музика).
  • This Is плейлисти популярних артистів: This Is Jamala, This Is ONUKA, This Is MONATIK, This Is Океан Ельзи, This Is The Hardkiss, This Is 5’nizza, This Is alyona alyona, This Is Время и Стекло, This Is Бумбокс, This Is NK і багато інших.
  • Персональні музичні рекомендації та пошук нової музики: рекомендаційна система включає як зарубіжних, так і українських артистів. Користувачі можуть відкривати для себе нову музику за допомогою персоналізованих продуктів Spotify: це Daily Mix (плейлист, який поєднає вашу музику з треками, які можуть вам сподобатися), Release Radar (плейлист з новими релізами артистів, на яких ви підписані або яких слухаєте найчастіше, оновлюється по п’ятницях) і Discover Weekly (плейлист персональних музичних відкриттів, який враховує ваш смак, цю функцію обіцяють скоро додати).
  • Spotify for Artists: сервіс пропонує виконавцям спеціальну платформу з інструментами, які допомагають відслідковувати статистику за новими релізами в режимі реального часу, вивчати свою аудиторію, розвивати бізнес і спілкуватися з шанувальниками.
  • Інтеграція з Instagram: тепер українські користувачі Spotify можуть поділитися музичними треками, альбомами і плейлистами в Instagram Stories.

Раніше Spotify провів найбільшу в історії операцію на подкаст ринку, купивши право на трансляцію подкасту Джо Рогана за $ 100 млн.

15.07.2020

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Написать в Viber Написать в Telegram