• ONet
  • Новинки Ajax

Новинки Ajax

2 грудня Ajax Systems представили відразу кілька сильних доповнень до бездротових систем безпеки та презентували власну дротову технологію Fibra c однойменною лінійкою пристроїв.

  • Фото на запит: наступний виток розвитку MotionCam
  • Hub 2: нова версія з 4G-модемом
  • ReX 2: підтримка фотоверифікації та підключення по Ethernet
  • vhfBridge: миттєва доставка тривог без інтернету
  • Socket (type G): розумна розетка з британською вилкою
  • MultiTransmitter: вихід за рамки з підтримкою 2/3EOL
  • Fibra: додаткова ланка в екосистемі Ajax
  • Hub Hybrid: синергія дротових та бездротових технологій
  • Пристрої Fibra: бездоганний стиль та зручність монтажу

Фото на запит: наступний виток розвитку MotionCam

Щоб користувачі Ajax могли позбавитися зайвих заворушень в один клік, датчики серії MotionCam зможуть робити фото на запит. Функція буде доступна в датчиках нової лінійки, яка з’явиться у продажу в першому кварталі 2022 року. Таким чином, на ринку будуть присутні як датчики з підтримкою фото на запит, так і без.

Щоб дати користувачам Ajax більше опцій фотоверифікації, інженерам компанії довелося винайти власні датчики, подбавши при цьому про питання приватності.

Фото на запит будуть підтримувати спеціальні версії датчиків серії MotionCam. Разом із релізом датчиків у налаштуваннях хаба з’явиться нове меню – Приватність. У цьому меню буде зосереджено налаштування доступу до чутливих візуальних даних системи: фото з датчиків MotionCam та потоків інтегрованих камер спостереження.

Права доступу можна буде настроїти окремо для кожного користувача та окремо для кожного пристрою. Сам процес зйомки максимально прозорий – всі користувачі бачать повідомлення, який датчик зробив фото і хто запитав це фото.

Налаштування також дозволяють встановити, коли саме можна робити фото на запит: завжди або коли датчик знаходиться в режимі охорони. Переглядати фото можуть лише користувачі, яким адміністратор надав це право. Таким чином, нові датчики забезпечують одночасно і спокій користувачів, і зобов’язання Ajax поважати їх приватність.

Також із новими датчиками серії MotionCam можна візуально підтверджувати пожежні тривоги. Для цього достатньо створити сценарій у налаштуваннях датчика із зазначенням, який із FireProtect або FireProtect Plus у системі може генерувати запит на зйомку фото.

 

Hub 2: нова версія з 4G-модемом

Hub 2 буде доступний у двох версіях: Hub 2 (2G) та Hub 2 (4G). Hub 2 з просунутим модемом надійде у продаж у першому кварталі 2022 року. Користувачі Ajax можуть вибрати відповідний хаб для свого регіону з урахуванням доступних технологій зв’язку.

 

ReX 2: підтримка фотоверифікації та підключення по Ethernet

За технологічним наповненням новий ReX 2 вийшов далеко за рамки класичного ретранслятора радіосигналу. Він створює автономні групи пристроїв усередині системи та оптимізує їх комунікацію. Не важливо, скільки пристроїв підключено через ReX 2 – п’ять, десять або сто – їх радіомодулі автоматично підлаштовуються для оптимального енергоспоживання та моментальної доставки подій у разі тривоги.

Навіть не маючи зв’язку з хабом, ReX 2 отримає тривогу від датчика та активує сирену для привернення уваги. Вбудований резервний акумулятор забезпечує 38 годин автономної роботи, тому раптові вимкнення електроенергії не загрожують безпеці.

ReX 2 подвоює дальність зв’язку між хабом та бездротовими пристроями Ajax, включаючи датчики MotionCam. В одній системі може бути до 5 ретрансляторів із сумарним покриттям системи до 35 км². Незалежно від розміру зони, тривоги передаються миттєво, а перше фото з датчика MotionCam буде доставлено за 13 секунд.

 

vhfBridge: миттєва доставка тривог без інтернету

vhfBridge – це модуль, що забезпечує хаб ще одним каналом зв’язку з пультом моніторингу. У разі тривоги подія передається ланцюжком: від хаба до модуля vhfBridge по радіозв’язку Jeweller, потім від модуля на сторонній ОВЧ-радіопередавач по дротах, а далі на приймач пульта охорони – радіопередачею в ОВЧ діапазоні.

З модулем vhfBridge систему Ajax можна використовувати у містах з нестабільним інтернетом, горах, природно-заповідних зонах або пустельній місцевості. vhfBridge дозволяє передавати тривоги та події системи на десятки та сотні кілометрів.

 

Socket (type G): розумна розетка з британською вилкою

Лінійка пристроїв автоматизації Ajax стане ще ширшою – у першому кварталі 2022 року в продаж надійде Socket з вилкою типу G. Але тип вилки не єдине, що зміниться. На британській версії пристрою з’явиться функціональна кнопка, яка дозволяє управляти Socket без програми або Button. Також у налаштуваннях додасться більше гнучкості: поріг захисту по струму, що налаштовується, точне налаштування яскравості і скидання лічильника енергоспоживання.

Нова розетка Ajax матиме безпрецедентну дальність зв’язку повітрям: до 7 разів більше, ніж у конкурентів у сегменті розумного будинку.
Максимальний радіус — до 1100 метрів двостороннього, зашифрованого зв’язку, який не залежить від Wi-Fi.

 

MultiTransmitter: модуль інтеграції провідних датчиків з підтримкою 2/3EOL

Модуль інтеграції може розрізняти більше типів подій підключеного проводового датчика. Це додасть гнучкості при реновації сигналізацій з безліччю зон на комерційних об’єктах та збільшить кількість сумісних датчиків. Оновлений MultiTransmitter буде доступним для замовлення в першому кварталі 2022 року.

 

Fibra: додаткова ланка в екосистемі Ajax

Нова провідна лінійка пристроїв Fibra успадкувала всі переваги бездротової лінійки Jeweller. Передача даних зашифрована та захищена від саботажу, безпрецедентна дальність та енергоефективність, віддалений контроль та обслуговування, максимально швидкий монтаж – все, що користувачі люблять у системах Ajax.

Секретний соус Fibra – це комунікаційний протокол, який забезпечує злагоджену роботу системи та високу енергоефективність. Завдяки Fibra датчики споживають десятки мікроамперів. Це у 100 разів менше, ніж середні показники цифрових дротових датчиків у промисловості. Таке низьке енергоспоживання дозволяє підключати більше пристроїв до однієї лінії та забезпечує більшу довжину провідного підключення.

Інший революційний аспект Fibra – простота установки дротових пристроїв. З Fibra можна використовувати будь-яку комбінацію пристроїв на лінії: підключити один датчик або десятки різних датчиків, сирен, клавіатур. З довжиною лінії 2000 метрів Ajax може покрити навіть багатоповерхову будівлю.

Щоб отримати фотопідтвердження, не потрібний окремий кабель. Знімки передаються по тому кабелю, який пристрої системи використовують для передачі подій. При цьому в додатку Ajax пристрої розподіляються по кімнатах та групах незалежно від їхнього фізичного з’єднання з хабом.

Щоб спростити встановлення дротових пристроїв Fibra, у програмах Ajax доступні спеціальні інструменти: автоматичне додавання підключених пристроїв, синхронізація обладнання з моніторинговим софтом PRO Desktop та стрес-тест енергоспоживання.

 

Hub Hybrid: синергія дротових та бездротових технологій

Hub Hybrid підтримує до 100 пристроїв: пропорція провідних до бездротових може бути будь-якою. Вбудовані антени Jeweller та Wings, 8 шинних входів Fibra дають практично нескінченну кількість конфігурацій системи. Можна легко побудувати топологію «зірка» з будь-якою кількістю пристроїв на лінії або використовувати вісім ліній як зони традиційної сигналізації. В обох випадках ви отримуєте розумну та надійну систему.

Новий хаб має 3 канали зв’язку – 2 слоти для сім-карт і порт Ethernet. Якщо один канал зв’язку вийде з ладу, хаб одразу перейде на інший. Будуть доступні дві версії: з модемом 2G та модемом 2G/3G/4G (LTE).

Hub Hybrid визначає високий стандарт для професійних систем безпеки. Віддалена настройка, керування в режимі реального часу і 32 сценарії автоматизації – все це вбудовано в новий стандартний хаб. Повністю безшовний досвід користувача, який доступний як кінцевим користувачам, так і професіоналам.

Дротова лінійка отримала фірмовий дизайн Ajax, але з однією рисою — стильне матове покриття. Як у білому, так і чорному кольорі пристрої органічно впишуться в будь-який інтер’єр.

 

27.12.2021

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Написати в Viber Написати в Telegram