• ONet
  • Акція “IтДрiт”

Акція “IтДрiт”

Регламент проведення акції «IтДрiт»

1. ЦІЛЬОВА ГРУПА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

1.1. Потенційні користувачі (нові абоненти), що мешкають в приватному секторі та котрі з 01.05.2019 року звернулись до оператора зв’язку ТОВ “ОНЕТ” за адресою м. Бердянськ, вул. Земська (Червона), буд. 4А, або за телефоном:

  • (06351) 4-70-20
  • (099) 933-39-79
  • (068) 068-88-50
  • (093) 863-67-26

для того, щоб скористатися послугою доступу до мережі Інтернет, та не підпадають під виключення (Розділ 3)

2. СУТЬ АКЦІЇ

2.1. Акція “ІтДріт” діє для фізичних осіб, що мають технічну можливість для підключення послуги доступу до мережі Інтернет в місці підключення телекомунікаційних послуг.

2.2. Потенційні користувачі, що вказані у розділі 1, підключаються у період проведення акції на наступний безлімітний тарифний план:
Акційний “ДімОнет” зі швидкістю доступу 50 Мбіт/с. Акційна пропозиція передбачає користування акційним тарифним планом протягом двох календарних років з моменту підключення за спеціальною вартістю 180 гривень на місяць.

2.3. Вартість підключення до мережі ТОВ “ОНЕТ” для абонентів, що здійснюють підключення за умовами акції “ІтДріт”, складає 0 грн.

2.4. Термін дії обраного тарифного плану складає 24 (двадцять чотири) місяці. Після закінчення терміну користування послугами на акційних умовах, абоненет, що підключився за умовами акції “ІтДріт” переводиться на стандартний тарифний план “Оптимальний” на загальних умовах.

2.5. Додатково абонент протягом терміну дії акції щомісячно оплачує оренду обладнання (оптичного терміналу), яке необхідне для користування послугою доступу до мережі Інтернет. Орендна плата за обладнання складає 50 грн/міс.

3. ВИКЛЮЧЕННЯ

3.1. Акційним тарифом не можуть скористатись абоненти мережі ТОВ “ОНЕТ”, які вже отримують телекомунікаційні послуги згідно умов публічного договору або підключились за іншими акціними умовами.

3.2. Акційними умовами не можуть користуватися юридичні особи та фізичні особи-підприємці.

3.3. Акція не поширюється на абонентів в багатоквартирних будинках.

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Написать в Viber Написать в Telegram