• ONet
  • Інтернет для дому

Інтернет для дому

Наші Інтернет-послуги реалізуються за допомогою сучасних технологій доступу до мережі, надійного обладнання, з цілодобовою підтримкою та оперативною сервісною службою.

Щоб приєднатись до провайдера Onet, достатньо підібрати свій тариф, заповнити заявку онлайн та отримати доступний високошвидкісний Інтернет для дому з відмінною якістю з’єднання.

Наші переваги

Обираючи Onet, Ви отримуєте:

  • безлімітний доступ до мережі Інтернет
  • гарантовану швидкість
  • максимальний тариф до 300 Мбіт/с
  • гігабітні мережі
  • цілодобову технічну підтримку
  • онлайн оплату послуг
  • відтермінування платежу
  • сервіс-послуги для абонентів нашої мережі та для абонентів інших провайдерів: чистка та налаштування обладнання та пристроїв (комп’ютери, ноутбуки, мобільні пристрої, планшети, Wi-Fi пристрої, відеонагляд, офісна техніка тощо).

Технології підключення

Компанія Onet надає послуги по трьох технологіях: для приватного сектору, багатоповерхових будинків та сіл.

Багатоквартирний будинок

Для абонентів багатоквартирних будинків використовується технологія підключення Ethernet з прокладкою мережевого кабелю від оператора до абонента. Це підключення має низьку вартість, не потребує абонентського пристрою, довговічне, доступне та просте в монтажі.

Приватний сектор

Користувачі в приватному секторі отримують доступ до мережі за допомогою сучасних технологій підключення GPON та GEPON. Переваги таких мереж зв’язку полягають у низькій залежності від погодних умов, мінімальній вірогідності розкрадання кабелю та відсутності проміжних вузлів. Таке підключення надійне, швидке та довговічне.

Сільська місцевість

Доступ до мережі в селах здійснюється за технологією 4G (PreWimax), що забезпечує високу швидкість у віддалених регіонах області, де складно прокласти кабель.

Тарифні плани

Сьогодні ми пропонуємо одразу кілька тарифних планів для приватних абонентів, серед яких кожен зможе знайти для себе задовільний, на основі потреб, фінансових та технічних можливостей.

Обрати тарифний план

Як підключити?

Компанія пропонує оптимальні тарифні плани з демократичною абонентною платою.

Заявку на підключення можна залишити через форму на сайті.

Подати заявку

Сервіси для клієнтів

Послуга “Кредит”
Onet довіряє своїм клієнтам та йде їм назустріч. Тому, якщо користувач забув або не мав можливості вчасно внести щомісячну абонентну плату, то з початком нового календарного місяця можна одноразово скористатися послугою “Кредит” за допомогою оператора, терміном до двох днів або ж самостійно з особистого кабінету на термін до 7 днів. За цей період можна оплатити послугу.
Послуга “Сервісний центр”
Onet надає послуги безкоштовної діагностики, програмної чистки та налаштування обладнання клієнтів (комп’ютерів, ноутбуків, телефонів тощо). Доставку обладнання в офіс компанії замовник здійснює самостійно.
Пріоритетний Support
Для юридичних осіб послуги ремонту та консультації надаються поза чергою.

 

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Написати в Viber Написати в Telegram