• ONet
  • Google Families в Україні

Google Families в Україні

Компанія Google відкрила в Україні новий проект, який спрямований на навчання батьків та їх дітей користуванню новітніми інформаційними технологіями. Цей проект отримав назву Google Families.

“Бути батьками в наш час – це виховувати перше покоління дітей, яке росте в оточенні технологій. Зараз технології скрізь – у школі, удома, навіть у кишені. Ми допоможемо вашій сім’ї навчитися користуватися технологіями впевнено.” – наголошено на основній сторінці проекту.

Google Families має чотири основні напрямки:

Батьківський контроль

Розділ в якому містяться правила користування Інтернетом для всієї сім’ї. Цей розділ розглядає інструкції для керування обліковими записами сервісів Google Вашої дитини, та посилання за якими ви маєте важливість налаштувати ці облікові записи.

Безпека в Інтернеті та цифровий добробут

Розділ містить основні рекомендації, як безпечно мандрувати по ресурсам мережі Інтернет, а також посилання до визнаних безпечними ресурсів від Google.  Також цей розділ дає поради як знайти баланс між Інтернетом та реальним життям, а ще, як користуватись Інтернетом з користю.

Розваги для всієї сім’ї

Розділ який допоможе дізнатися, як за допомогою технологій розважатися, навчатися разом із усією сім’єю,  Містить посилання та підбірки матеріалів из чотирьох основних категорій:

  • Мистецтво
  • Дослідження світу
  • Ігри
  • Наука та технології
Інструменти для навчання

Розділ містить інформацію про те, як навчатися дистанційно, налаштування інструментів Google для навчання та усе, що стосуються комфортного та доступного навчання для всієї родини. Також містить методичні матеріали для навчальних закладів щодо процессу дистанційного навчання.

В цілому дуже цікавий ресурс від Google, який допоможе батькам та їх дітям не розгубитись в просторі новітніх інформаційних технологій та сучасному цифровому всесвіті.

 

 

29.09.2021

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Написати в Viber Написати в Telegram