• ONet
  • Google закриває проект Loon

Google закриває проект Loon

Компанія Google на сторінці проекту повідомила о припиненні фінансування, обслуговування та розробку Loon.

Нагадаємо, що даний проект був спрямований на “доставку Інтернету” до усіх куточків планети за допомогою спеціально обладнаних стратосферних аеростатів.

Проект був розрахований здебільшого на забезпечення доступом до мережі Інтернет у найвіддаленіші куточки планети, де немає можливості або недоцільно прокласти оптичні магістралі чи розміщувати 4G або радіопередавачі.

На кожному аеростаті планувалось розміщувати два основних радіоприймачі: базова станція LTE із широким покриттям (або “eNodeB”), яка передає Інтернет-зв’язок безпосередньо на телефон, що підтримує LTE, та високошвидкісна спрямована лінія, що використовується для підключення аеростатів один до одного і Інтернет-інфраструктури на місцях. Розраховувалося, що одна станцій забезпечить Інтернет-покриттям територію з радіусом близько 40 километрів навколо себе, та здатна буде витримати кілька тисяч споживачів одночасно зі швидкістю близькою до звичного 4G Інтернету.

Розраховувалось, що аеростати, які будуть знаходитись близько 18-23 кілометрів над поверхнею Землі зможуть підтримувати цю висоту приблизно 300 днів.

Як проінформували представники Loon, однією з основних  причин закриття проекту стало те, що до нього не вдалося залучити достатню кількість інвесторів та професіоналів.

 

Всі матеріали взяті із сайту проекту loon.com

28.01.2021

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Написать в Viber Написать в Telegram