• ONet
  • Apple попередила про наслідки заклеювання веб-камери MacBook

Apple попередила про наслідки заклеювання веб-камери MacBook

Користувачі, які побоюються стеження за ними за допомогою вбудованої в ноутбук веб-камери, часто заклеюють об’єктив. На тлі цієї тенденції навіть сформувався ринок захисних накладок або шторок. Однак Apple попереджає, що якщо з таким аксесуаром закрити кришку MacBook, MacBook Pro або MacBook Air, то є ризик пошкодити дисплей.

На офіційному сайті Купертинського компанії в розділі технічної підтримки з’явився текст, в якому Apple пояснює ймовірність пошкодження екрану MacBook. У документі сказано, що в закритому стані зазор між верхньою кришкою і нижньою частиною ноутбуків мінімальний і не розрахований на перебування там сторонніх предметів. Крім того, в камеру вбудований датчик зовнішнього освітлення. Якщо заклеїти його, це порушить роботу автоматичної настройки яскравості і функції True Tone.

В Apple вважають, що приводів для остраху стеження у власників MacBook немає, так як ноутбуки забезпечені світлодіодним індикатором, який спалахує завжди, коли камера працює, і активувати FaceTime HD з вимкненим светодиодом неможливо. Компанія також нагадала, що операційна система macOS починаючи з версії 10.14 Mojave вимагає дозвіл від користувача для кожного додатка, перш ніж воно отримає доступ до веб-камері.

Якщо ж заклеювати камеру все ж таки доведеться, то Apple рекомендує використовувати кошти не товщі принтерного паперу (0,1 мм), які не залишають клейових слідів. А в разі застосування шторки товщиною понад 0,1 мм купертінци рекомендують знімати її перед кожним закриттям ноутбука.

14.07.2020

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Написать в Viber Написать в Telegram