• ONet
  • Майське оновлення Windows 10 вже доступно всім користувачам

Майське оновлення Windows 10 вже доступно всім користувачам

Після довгих місяців чуток, витоків, випуску безлічі збірок для учасників програми Windows Insider, травневе оновлення Windows 10, також відоме як версія 2004, нарешті доступно для всіх бажаючих. Microsoft тепер не нав’язує оновлення, якщо ви не користуєтеся застарілою версією ОС, так що для установки нової збірки необхідно самостійно перевірити її доступність у службі Windows Update.

Крім того, можна скористатися засобом створення настановних носіїв Windows, яке кількома годинами раніше стало доступно на сайті Microsoft. Тепер воно повністю функціонально, і з його допомогою можна завантажити образ операційної системи з серверів Microsoft, або відразу створити завантажувальний носій. З його допомогою можна зробити чисту установку системи, що дозволить знизити ймовірність збоїв і помилок програмного забезпечення, які іноді виявляються при оновленні Windows.

У новій версії операційної системи з’явилося безліч корисних функцій. Наприклад, в неї вбудована підсистема Linux другого покоління, яка включає в себе даний повнофункціональне ядро Linux, на відміну від першої версії. Завдяки цьому в Windows 10 2004 Linux-додатки зможуть задіяти графічний процесор і будуть використовувати графічний інтерфейс, що раніше було неможливо. Також, як заявляє Microsoft, будуть швидше виконуватися інструкції командного рядка.

Крім того, додаток Cortana було сильно перероблено. Голосовий помічник більше не буде прикріплений до панелі завдань. Cortana втратила деякі можливості, однак поліпшила навички спілкування з користувачем. Голосовий помічник навчився створювати події в календарі, відправляти електронні листи і знаходити листи від обраних відправників. Це два наймасштабніших нововведення, проте менш помітні зміни торкнулися безлічі інших системних додатків, таких як «Блокнот», «Провідник» і багатьох інших.

Засіб вибору емоджі отримало безліч нових символів.
Додалася можливість самостійно задавати імена віртуальних робочих столів.
З’явилася нова функція хмарної завантаження, призначена для скидання даних ПК.
Додаток «Диспетчер завдань» відображає температуру графічного чіпа і тип накопичувачів, встановлених в комп’ютері.
У рядку заголовка програми «Блокнот» відображається зірочка, якщо в файлі є незбережені зміни. Стали доступні нові поєднання клавіш. При виділенні тексту функція пошуку / заміни автоматично помістить його в текстове поле.
Додаток «Калькулятор» можна налаштувати для показу поверх всіх вікон.
З’явилася можливість регулювання розміру і кольору курсору при введенні тексту.
Диктування стала доступна на декількох мовах, включаючи французьку, німецьку, італійську та іспанську.
Повний список змін в новій версії доступний на офіційному сайті Microsoft.

26.05.2020

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Написать в Viber Написать в Telegram