• ONet
  • Кінець ери Adobe Flash

Кінець ери Adobe Flash

31 грудня 2020 року компания-розробник платформи зупинила підтримку найвідомішого стандарту Adobe Flash Player. Як повідомили представники розробника на сайті Adobe:

“Відкриті стандарти, такі як HTML5, WebGL та WebAssembly, постійно дозрівали протягом багатьох років і служать життєздатною альтернативою Flash-вмісту. Крім того, основні постачальники браузерів інтегрують ці відкриті стандарти у свої браузери та припиняють роботу більшості інших плагінів (наприклад, Flash Player). Див. Оголошення Flash Player EOL від Apple, Facebook, Google, Microsoft та Mozilla.

Попередньо повідомивши більше ніж за три роки, Adobe вважає, що розробникам, дизайнерам, компаніям та іншим сторонам достатньо часу перенести Flash-вміст на нові стандарти. Час EOL був узгоджений з деякими основними постачальниками браузерів.”

Дійсно, новина про припинення підтримки Adobe Flash Player з’явилася на сайті розробника ще у липні 2017р. Також, представники Adobe порадили видалити додаток Flash Player із пристроїв споживачів до 12 січня 2021, для забезпечення безпечності користування веб-браузерами та усунення вразливостей, які може спричинити подальше використання непідтримуваної платформи. Також на цю дату Adobe починає блокувати Flash контент, а провідні розробники веб-браузерів відключать, або продовжать відключати використання Flash у своїх продуктах.

28.01.2021

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Написать в Viber Написать в Telegram