• ONet
  • Корисні боти для Telegram

Корисні боти для Telegram

До Вашої уваги добірка бот-сервісів, що дозволяють вирішувати найрізноманітніші завдання і істотно розширюють функціональні можливості одного з найпопулярніших месенджерів у світі.

Бот Альоша (@aleksobot). Сервіс для конвертації вихідних текстових повідомлень в голосовий формат. Реалізована підтримка декількох двигунів синтезу мови і можливість підключення бота до чатах з поточними співрозмовниками.

Voicy (@voicybot). Електронний помічник, що вирішує зворотну задачу: переводить всі голосові повідомлення і аудіофайли (.ogg, .flac, .wav, .mp3), які отримує, в текст. Вміє оперувати величезною кількістю мов і підтримує два движка розпізнавання мови Wit.ai і Google Speech, управляти якими можна в налаштуваннях бота.

Gmail Bot (@GmailBot). Сервіс, розроблений командою Telegram і дозволяє використовувати месенджер в якості клієнта Gmail для оперативного обміну поштовими повідомленнями. Робота бота можлива тільки після надання відповідних прав доступу в налаштуваннях облікового запису Google. Відгуки про Gmail Bot в інтернеті позитивні, але забувати про можливі ризики при роботі з цим продуктом все ж не варто.

Бот-бухгалтер (@iloveipbot). Помічник для індивідуальних підприємців. Вміє розраховувати страхові внески ІП, допомагає зменшити податок за ССО, нагадує майбутні платежі і здачі звітності. В майбутньому розробки обіцяють реалізувати інтеграцію бота з банківськими системами, додати функції завантаження виписок і відправки платіжних доручень, підготовки і здачі звітності через інтернет.

Бот-нагадувач (@SkeddyBot). Простий, але ефективний інструмент для управління нагадуваннями в заданий час. Досить відправити боту повідомлення виду «подзвонити в офіс через 20 хвилин», «взяти документи завтра о 8 ранку», «перевіряти готовність пирога кожні 10 хвилин», і сервіс буде інформувати про це користувача з вивіреної аптекарської точністю.

YouTube Bot (@youtube). Сервіс, що дозволяє підписуватися на оновлення улюблених YouTube-каналів і тримати руку на пульсі відбуваються в медійній платформі Google подій.

Classical Music (@music). Бот для прослуховування класичної музики. Відмінна знахідка для шанувальників творчості Баха, Генделя, Моцарта, Бетховена, Штрауса та інших видатних композиторів, представників золотого фонду світової музичної культури.

Бот для перевірки витоків паролів (@MailSearchBot). Дозволяє «пробити» email-адреса, логін і номер телефону на предмет їхньої присутності в базі скомпрометованих облікових записів. Якщо з’ясується, що один з паролів засвітився у відкритому доступі, рекомендується вжити відповідних заходів щодо його заміни.

Конструктор ботів (@BotFather). Офіційний сервіс Telegram для створення ботів і їх інтеграції з різними веб-службами. З його допомогою можна створити бота для обробки користувальницьких команд, відправки повідомлень, управління «розумним будинком» і виконання різних дій.

Radio Archive Bot (@radiobot). Бот, що надає доступ до архіву передач різних радіостанцій, як російських, так і зарубіжних. Транслювання аудиопотока здійснюється в форматі AAC +. Даний метод стиснення забезпечує економію трафіку і дозволяє слухати радіо в мережах з низькою швидкістю передачі.

Бот для розробників (@integram_bot). Дозволяє інтегрувати Telegram зі сторонніми сервісами Trello, Gitlab, BitBucket, GitHub, Webhook, якими користуються програмісти в усьому світі для хостингу IT-проектів і їх спільної розробки.

Словниковий бот (@dictsbot). Сервіс, що надає доступ до значної колекції тлумачних і тематичних словників російською, українською, англійською та німецькою мовами. Підтримується взаємодія з «Вікіпедією», а також з системами переказу «Яндекса» і Google.

Бот для розпізнавання треків (@yamelodybot). Сервіс, що функціонує в парі з «Яндекс.Музика» і дозволяє ідентифікувати невідомі музичні композиції. Досить відправити боту аудіоповідомлення з фрагментом невідомої мелодії тривалістю від 5 до 10 секунд, і система автоматично визначить її назву і виконавця, а також надішле посилання для прослуховування повної версії треку.

RSS4YOU (@ rss4you_bot). Бот, що дозволяє використовувати Telegram як RSS-рідера для роботи з новинними джерелами. Підтримує різні формати даних і можливість розмітки новинних повідомлень, а також має в своєму складі розвинені засоби фільтрації скачуваних з Мережі матеріалів.

Бот-перекладач (@lingvobot). Сервіс компанії ABBYY, який дозволяє переводити слова з російської на англійську мову і назад, не виходячи з популярного месенджера. Бот буде корисний всім, хто стикається з іноземними мовами і цінує свій час. Завдяки боту від ABBYY користувачеві Telegram не доведеться шукати переклад незнайомого слова в іншому додатку або паперовому словнику. Досить почати діалог з @lingvobot і відправити йому незнайоме слово. Значення миттєво прийде відповідь повідомленням.

Неофіційний бот гри «Що? Де? Коли? » (@Chgk_bot). Знахідка для шанувальників і поціновувачів відомої інтелектуальної телевізійної гри. За допомогою бота можна проводити командні турніри в групових чатах і перевіряти свої знання на міцність. В основу сервісу покладена значна база питань db.chgk.info, доступний вибір категорії питань і перегляду відповідей на завдання.

Бот для вивчення англійської мови (@study_english_bot). Електронний помічник в освоєнні іноземної мови за системою карток – на основі інтервальних повторень англійських слів і фраз. Щоб приступити до навчання, досить підписатися на бот, вибрати тематику, напрямок перекладу (з іноземної мови або на іноземну мову) і частоту, з якою сервіс буде розсилати завдання. Після цього бот із заданою періодичністю буде надсилати повідомлення зі словами з обраної теми для перекладу. Ключовий момент полягає в тому, що користувачеві не потрібно викроювати окремий час для занять або ставити собі нагадування. Бот сам буде звертатися з проханням перевести те чи інше слово.

Бот для вивчення англійської мови (@study_english_bot). Електронний помічник в освоєнні іноземної мови за системою карток – на основі інтервальних повторень англійських слів і фраз. Щоб приступити до навчання, досить підписатися на бот, вибрати тематику, напрямок перекладу (з іноземної мови або на іноземну мову) і частоту, з якою сервіс буде розсилати завдання. Після цього бот із заданою періодичністю буде надсилати повідомлення зі словами з обраної теми для перекладу. Ключовий момент полягає в тому, що користувачеві не потрібно викроювати окремий час для занять або ставити собі нагадування. Бот сам буде звертатися з проханням перевести те чи інше слово.

14.07.2020

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Написать в Viber Написать в Telegram