• ONet
  • Групові дзвінки в Viber

Групові дзвінки в Viber

Ви часто ділитеся важливими новинами з кращими друзями або проводите конференц-дзвінки з колегами з різних країн? Може бути, ви живете далеко від сім’ї і не любите по кілька разів розповідати одну і ту ж історію для кожного родича окремо? Для вас Viber пропонуємо групові дзвінки!

Новітня функція Viber дозволяє здійснити дзвінок між 5 співрозмовниками в груповому чаті, або додати більше учасників в особистий дзвінок. Групові дзвінки в HD-якості дозволяють заощадити час і спілкуватися одночасно з групами друзів, родичів або колег.

Як створити груповий дзвінок з групового чату

Немає нічого простіше! Якщо у вашому груповому чаті не більше 5 учасників, ви можете створити груповий дзвінок за допомогою окремої кнопки у верхній частині вікна чату.

Ви також можете почати груповий дзвінок всередині існуючого групового чату, а потім додати в дзвінок кого-небудь, хто не є учасником групи. При цьому, новий співрозмовник не буде доданий в груповий чат.

Як перетворити особистий дзвінок в груповий

Коли ви розмовляєте 1-на-1, ви можете додати до дзвінка ще 3 учасників без необхідності створювати груповий чат. Під час особистого дзвінка, натисніть на кнопку “Додати учасника” і виберіть контакти, яких ви хочете додати. Ці контакти не обов’язково повинні бути у вашій адресній книзі – ви просто можете ввести потрібний номер. Потім всі учасники автоматично додадуться до вашого дзвінка.

Коли вам потрібно обговорити важливе питання з колегами з різних країн, спланувати сімейний пікнік або тусовку з друзями, групові дзвінки в Viber зроблять ваше життя трішки легше.

Спробуйте!

19.05.2020

Доступна
вартість
підключення

Якісне
обладнання

Стабільний
надійний зв'язок

Високі швидкості
доступу

Цілодобова
підтримка

Написать в Viber Написать в Telegram